Her Cumartesi Pazar Saat 19:15`de Star TV`de!
18/02/2014 12:20

BU VAZİYETLER HAYRA ALAMET DEĞİL

Son albümünün çıkış parçası ‘’Vaziyetler’’i piyasaya çıkaran Sıla’nın yolu yol, şekli şemal değil.

Üniversite festivallerinin olduğu hafta Uludağ’daydım. Dikdörtgen bir yemek masasında ismi hiçte lazım olmayan arkadaşlarla sohbetteydik ve konu konuyu açınca söz döndü dolaştı Sıla’ya geldi. Hanımefendi, festivalde gençlerin görmek istediği şarkıcıların başında geliyormuş. Kendisine gençlik tarafından yoğun bir ilgi ve alaka varmış. O yüzden bu tür organizasyonların aranılan isimlerindenmiş.

Şan’ı şöhreti çabuk yakalayan insanların yakalandığı hastalığına o da yakalanmış. Ne demek istediğim herhalde anlaşılmıştır. Uludağ’da son dakika organizatörlere yaşattığı kriz az daha sahne iptallerine kadar gidiyormuş.

Hanımefendi, konser afişlerinde bazı isimlerle yan yana gelmek istemiyormuş. Yan yana gelmek istemediği isimler Fatih Ürek ve Murat Dalkılıç’mış. Basılan binlerce afiş çöpe gitmiş ve yeniden afişler basılmış. Yeni afişler hanımefendinin istediği şekildeymiş. Fatih’le Murat bir afişte kendisi başka bir afişte yer almış.

Yazdığı şarkı sözleri git gide Serdar Ortaç’ınkileri andıran ve müzik çevrelerince dişi Serdar Ortaç diye anılan Sıla’nın bu hızlı yükselişi umarım aynı hızla gerilemez.

Çünkü ‘’zirve’’ sindirim sistemi güçlü insanların durabileceği bir yerdir.

array(4) {
 ["galleryData"]=>
 object(stdClass)#30 (3) {
  ["content_id"]=>
  string(4) "9610"
  ["section_id"]=>
  string(2) "11"
  ["default_image_url"]=>
  string(113) "http://www.ayakligazete.com/application/admin/assets/media/jqueryFileUploader/server/php/files/11%20%28295%29.jpg"
 }
 ["galleryLang"]=>
 NULL
 ["galleryItems"]=>
 array(1) {
  [1]=>
  array(0) {
  }
 }
 ["childModules"]=>
 array(1) {
  [7]=>
  object(stdClass)#35 (2) {
   ["template"]=>
   string(34) "../modules/module_social_share.tpl"
   ["contents"]=>
   NULL
  }
 }
}
 
 
   

  Yapacağınız yorumlardan Ayakligazete.com sorumlu değildir.

Yorumlar
 
5. TV YILDIZLARI ÖDÜL TÖRENİ ANKETLERİ YAYINDA

5. TV YILDIZLARI ÖDÜL TÖRENİ ANKETLERİ YAYINDA Ayakligazete.com’un her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve kazananlara muhteşem bir geceyle ödüllerin takdim edildiği, 5. TV YILDIZLARI ÖDÜL TÖRENİ anketleri için beklenen gün geldi.

06/01/2015

DEL MARE


DEL MARE

Gurme212

No Muffin For You